Personel Devam Kontrol Sistemi

Saatlik çalışanlar düşünülerek tasarlanan ProPDKS PTMS, karmaşık zamanlama zorlukları için sınıfının en iyisi iş gücü planlaması sunmaktadır. İş gücünüz insan kaynakları tarafından düzenlenmiş veya birden fazla yere yayılmış olsun, mobil dostu çözümümüz çalışanlarınızın ve yöneticilerinizin tek bir merkezi programdan çalışmasına izin verir.
Çizelgeleme doğruluğu, iletişim, uyum uyumu ve iş gücü maliyetleri çizelgeleme optimize edildiğinde iyileştirilir.
Yöneticileriniz, zaman ve katılımı merkezi zamanlama ile bütünleştirerek, kimin zamanlanmış olduğunu veya olmadığını görebilir. Bir anda, yöneticiler planlanmamış devamsızlıkları hızlıca tanıyabilir, kayıp çalışanla iletişim kurabilir ve ProPDKS PTMS içinde uygun bir yer bulabilir. Operasyon günlerini iyileştirmenin ötesinde, yöneticileriniz, iş gücünüzdeki tüm zamanınızı ve katılım verilerinizi rapor ederek daha iyi iş kararları alabilir.

ProPDKS PTMS’in işletmenize sağladığı avantajlar nelerdir?

Karmaşıklığı kolayca yönetin

Kurumsal iş gücü ortamları karmaşıktır. İster daha büyük iş gücü, isterse birden fazla yer, kritik görev hizmetleri veya uygunluk gereklilikleri olsun, ProPDKS PTMS bu karmaşıklığı, kuruluşların genellikle pahalı hatalara ve kaçırılmış fırsatlara yol açan kaostan kaçınmasına yardımcı olmak için otomasyonla yönetir.

İş gücü planlama ve daha fazlası

Zamanlama, özünde olmasına rağmen ProPDKS PTMS, başvuru sahibi izleme ve onboarding, iş gücü tahmini ve zaman ve katılım gibi diğer güçlü iş gücü yönetimi temellerini sunar. Bu araçlara ek olarak, ProPDKS PTMS ayrıntılı raporlama, analitik ve yüzlerce sistemle entegrasyon yeteneği sunar.

Diğer yazılımlarla uyumluluk

ProPDKS PTMS platformu, kuruluşunuzun ihtiyaçlarına uygun bir zamanlama çözümü yapılandırmak için rakipsiz bir esneklik sunar. Bu son derece yapılandırılabilir yazılım, planlama ve iş gücü yönetimi konusundaki derin anlayışımızla birleştiğinde, müşterilerimizin önemli ölçüde daha düşük iş gücü maliyetleri, daha yüksek verimlilik ve daha yüksek işçi tutumu elde etmelerini sağlar.