Akıllı Terazi Sistemi

ERPIS ProMASS’ın akıllı algoritmaları ile toplama ve paketleme uygulamalarında kolay kullanım ve hatasız çalışma sağlayın. Akıllı ölçek, eksiksiz veri görünürlüğü ve siparişin başarıyla yerine getirilmesinin görsel kanıtı için doğrudan üretim ve ERP sistemlerine bağlanır.

ERPIS ProMASS Akıllı Terazi Sistemi

Parça gram toleranslarının dışına çıktığında onay vermemesi, sayım yapıp barkod çıkarabilme imkanı, tartım yapılan parçanın jpg, png, pdf vb. dokümanlarının görüntülenmesi gibi birçok avantaj sağlamaktadır.

 

Manuel tartım süreçlerinde insan hatası riskini azalttığınız zaman %100 doğru sonuçlar elde edebilir ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

 

ERPIS ProMASS, proses adımlarını ve sezgisel süreç doğrulamasını akıllı iş istasyonu tasarımıyla birleştirerek operatör verimliliğini artırır. %90’a varan verimlilik iyileştirmelerini görün ve süreçlerinizden daha fazlasını elde edin.

Takip ve dokümantasyonları basit bir şekilde kullandığınız ERP veya MES çözümlerinize gönderebilirsiniz.

Üretim fire veya atığınızı tartmak, kaydetmek ve tam bir fikir edinmek için ERPIS ProMASS, hafifliği ve kompakt tasarımı nedeniyle şirkette birden fazla yerde kullanım için mükemmeldir. Tüm akıllı terazilerimiz, ürün ve işçiliğe genel bir bakış için temel yazılım modüllerinize kolayca bağlanabilirler.

Süreç Kontrolünü Artırın

İstatistik kalite kontrol ve formülasyon çözümleri dahil olmak üzere temel süreçleriniz için tasarlanmış yazılım uygulamalarından yararlanın veya sürecinize %100 uyan özel uygulamalar oluşturun. Verimlilikte bir artış, üretimde tutarlılık ve düşük maliyet hatalarını görün.

Bağlantı ve Görünürlük

Sorunsuz veri entegrasyonu, gelişmiş izlenebilirlik sağlar ve süreçlerinizde daha fazla şeffaflık sağlar. Resmin tamamını analiz etme ve tartım süreçlerinizde iyileştirmeler yapma becerisiyle rekabet avantajı kazanın.

Kullanıcı dostu arayüz

Operatöre hatasız üretime izin vermesi için rehberlik eden sezgisel iş istasyonlarıyla iş gücünüzü etkinleştirin. Daha fazla üretkenlik için birden çok çevre birimi etkin bir şekilde çalıştırın.

Optimal Proses Koruması

Güvenlikten ödün vermeden üretim sürecinizi modernize edin. Masaüstü koruması, tam güncelleme kontrolü ve toplu depolama engelleme dahil olmak üzere, özellikle endüstriyel ortamlar için tasarlanmış BT güvenliği ile operasyonunuzu en yeni güvenlik standardına getirin.