Kurumsal Kaynak Planlama

Bir şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya katkıda bulunan farklı yapılardan veya departmanlardan oluşur. Günümüzde ERP yazılımı, fonksiyonları bütünleştirme ve tek bir merkezi konumdan kullanıma sunma kabiliyeti sayesinde dünya çapındaki birçok endüstri tarafından kullanılmaktadır.

VERİMLİLİĞİ ARTIRMAK İÇİN UÇTAN UCA EKSİKSİZ BİR ERP ÇÖZÜMÜDÜR!

ERPIS ERP kavramını anlamak çok kolaydır. Bir şirketin farklı yönlerini bir araya getirmeyi düşünün, böylece müşterilere verimli bir şekilde hizmet vermenin nihai hedefi elde edilebilir. Bu yönler muhasebe, üretim, lojistik, proje yönetimi, insan kaynakları, satın alma ve ürün geliştirme departmanlarını içerebilir ancak bunlarla sınırlı değildir.

Kullanım kolaylığı sağlayan tasarım

ERPIS ERP, kullanıcı geribildirimleri doğrultusunda tasarlanan arayüzü ile çok yüksek düzeyde kullanıcıları için kullanım kolaylığı sunuyor.

Her işletmenin ihtiyacına uygun fonksiyonlar

ERPIS ERP, standart modüllerin sağladığı avantajların yanı sıra, isteğe bağlı ve sadece size özel ek uygulamalarla da zenginleştirilebiliyor.

Güncel ve güvenilir finansal veriler

Sunduğu güncel ve güvenilir finansal veriler, yerel ve uluslararası pazarlardaki operasyonların daha sağlıklı yürütülmesine katkıda bulunuyor.

Verimli iş süreçleri

ERPIS ERP ile üretim süreçleri olan her firma, küçük detaylarla büyük kârlar yaratabiliyor. İşletme süreçlerinin bir parçası olarak çalışan yazılımlar firmaların geleceğini değiştiriyor.

Süreçleriniz ile uyumlu uçtan uca çözüm

Uyarlanabilir esnek altyapısıyla ihtiyaca göre modüller sunar. Sektörünüze özgü dikey çözümleri ile verimliliğinizi artırmaya odaklanır.

Gelişmiş işletme süreç yönetimi

Üretim planlama, stok yönetimi, ham madde yönetimi gibi önemli ve kritik konularda işletme süreçlerini dengeleyerek verimliliği artırır.

ERPIS ERP, üretim hacminizi artırmak için geliştirilmiştir.

ERPIS, mevcut ERP sistemlerinin özelliklerine sahip olmakla beraber, sipariş olmadan sevkiyatı, eksi stok olduğu takdirde de stok giriş çıkışlarını engelleme gibi özellikleri bünyesinde barındıran geniş ve gelişmiş bir ERP programıdır.

Çoklu Erişim

Süreç Uyumlu

Kolay Arayüz

Kullanıcı Desteği

Firmanızın tüm departmanlarını senkronize edin.

Eğer şirketler bu tip bir yazılımı kullanmazlarsa, operasyonlarının çoğu ayrı ayrı yürütülecek. Bu verimsizlik ve işletme maliyetinin yükselmesine neden olacaktır.
Uçtan Uca Geliştirme
ERP Proje Yönetimi
Uygulama Entegrasyonu
Size Özel Uygulamalar